VELDTOERTOCHTEN IN GRENSSTREEK  NOORDERKEMPEN / WEST-BRABANT
Antwerpen – Bergen op Zoom – Breda – Turnhout
WINTER 2017 - 2018
datum plaats locatie inschrijving afstand organisator
17-sep-17 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-10.00 25/50/65 WTC Schoten vzw
17-sep-17 Etten-Leur Hof van Holland, van Bergenplein 3 07.30-09.30 25/45/60 TWV De Turfrijders
23-sep-17 Baarle-Nassau sporthotel Bruurs, sportlaan 22 19.30-20.30 30/45 voorinschrijving via www.crosstheborder.nl
24-sep-17 Essen parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 08.30-10.30 30/42 WTC De Pomp
24-sep-17 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 07.30-10.30 15/30/42/50 Rijkevorselse WielerToeristen
01-okt-17 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 08.00-11.00 25/45 vrijwillige brandweer Essen / Pek & Slik
01-okt-17 Sint-Lenaarts kantine KFC Sint-Lenaarts, Dorpsstraat 08.00-10.30 18/25/30/35/40/45 WTC De Durvers
01-okt-17 Chaam camping de Flaasbloem, Flaasdijk 1 07.30-10.30 30/43/55/80 MTB Chaam
07-okt-17 Sint-Job in ‘t Goor kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 09.00-13.30 15/25/45 Sint-Jobse Pedaalridders
08-okt-17 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45/55 Tripple Bikers MTB club
08-okt-17 Hoogerheide zwembad Laco, Sportlaan 4 08.30-10.30 kids/25/35/45 TC de Grensrijders
08-okt-17 Ulicoten eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a 08.00-10.30 25/31/38/48/55 WVU De Haaibikers
14-okt-17 Turnhout Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 8.30-12u-13.30 75/100-25/38/50 WTC Onze Hoop vzw
15-okt-17 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 08.00-10.30 15/25/35/45 Beerse Wielertoeristen
15-okt-17 Wouwse Plantage Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223 08.00-10.00 15/25/45 RTC Zomerlust
15-okt-17 Meerle Parochiezaal "Ons thuis" Gemeenteplein 08.00-10.30 18/28/34/45/55 vzw De Pieretrappers
22-okt-17 Zundert café Stuivezand, Bredaseweg 43 08.00-10.30 25/40/55 WTC De Trappistentrappers
22-okt-17 Zoersel kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138 08.00-10.30 28/35/42 WTC De Windklievers
22-okt-17 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/42 WTC Kapellen
28-okt-17 Merksplas Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde 08.00-14.30 17/25/43/50 Midweek Specials
29-okt-17 Essen Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60 08.00-10.00 24/41 WTC Hoekse Trappers
01-nov-17 Weelde kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) 07.30-11.00 18/35/42/52 WTC De Rappe Wielen
05-nov-17 Terheijden stalhouderij Zeggezicht, Munnikenhof 1 08.30-10.00 30/40/50 WV Terheijden
05-nov-17 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.00-10.00 23/33/43 Audax klub Nederland
12-nov-17 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.00-10.30 23/40/60 Mountainbike Ossendrecht
12-nov-17 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/25/40 Sunshine trappers VZW
12-nov-17 Vosselaar Kantine KVV Vosselaar  Bergakker 10 08.00-10.30 kids/25/.../55 WTC De Bokkespurters vzw
18-nov-17 Minderhout kantine Minderhout MVV, Heistraat 2 08.00-14.00 25/45/55 WTC Papillon
19-nov-17 Kalmthout GITOK, Heuvelspad 08.00-10.00 35/45/60 Antwerp ATB team
19-nov-17 Galder café Knooppunt, Galderseweg 18 08.00-10.00 25/40/50 FC Kees van Boxel / Sporting Oekel
19-nov-17 Zoersel kantine KFC Eendracht Zoersel, Westmallebaan 08.00-10.30 12/30/45 KWB Zoersel
25-nov-17 Sint-Job in ‘t Goor stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.00 15/25/45 KFC MB Sint-Job
26-nov-17 Nieuwmoer DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88 08.00-10.30 25/40 GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik
26-nov-17 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 30/45 ATB team Sirocco
26-nov-17 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.30-10.00 28/48 RTC Prinsenbeek
03-dec-17 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.30 27/47 FC Brabantia
03-dec-17 Brecht garage Felix, Heiken 66 08.00-10.30 17/27/45/60 WTC De Stoempers
10-dec-17 Wouw  café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30-10.00 20/37/41/62 RTC De Molenrijders
10-dec-17 Ulicoten camping Ponderosa, Maaijkant 23-26 08.00-10.00 30/45/60 WV Tourmalet
10-dec-17 Schoten Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 08.00-10.30 25/35/45 WTC De Trappers vzw
17-dec-17 Sint-Job in ‘t Goor t Goorhof,  Kerklei 18 08.30-11.00 15/28/47 WTC Sas 4 VZW
17-dec-17 Hoogerheide Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76 08.00-10.30 15/25/35/45 WTC Woensdrecht
24-dec-17 Sprundel café de Coop, Sint Janstraat 31 08.30-10.00 27/48 RTC de Smid
24-dec-17 Sint-Jozef Rijkevorsel sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 26/43 De Gammelse wielervrienden vzw
24-dec-17 Nieuwmoer KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 08.00-10.30 31/46 KFC Nieuwmoer
31-dec-17 Westmalle sporthal, Berckhovenstraat 25 08.30-11.00 25/35/45 KWB fietsclub Westmalle
07-jan-18 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1  08.30-11.00 25/45 Wielercomité Huijbergen
07-jan-18 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.00-10.00 30/45 R.T.C. Zundert
07-jan-18 Oostmalle sporthal Agora, Herentalsebaan 53 08.00-10.30 25/40 De Lustige Trappers Malle vzw
14-jan-18 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-11.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes
14-jan-18 Putte (Woensdrecht) Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/43 WTC De Spartaan
21-jan-18 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 07.30-11.00 15/25/40 WTC De Trappers Sint-Antonius
21-jan-18 Huijbergen cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17 08.30-10.30 30/50 Roparun team 14 in ‘t uur 
21-jan-18 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 08.00-10.30 15/30/45 RABC Brasschaat
28-jan-18 Wechelderzande Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 08.00-10.30 18/28/38/48 MTB Liever Bergaf
28-jan-18 Kalmthout Gemeentehallen, KMO-zone Bosduin 08.00-10.30 15/25/40 MTB De Bosduiners
04-feb-18 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 17/26/43 Hoogstraatse WielerToeristen vzw
04-feb-18 Hoogerheide Sportcentrum Hoogerheide- Sportlaan 2a 8:30 -10:30 25/45 MTB Roparun team Door Dik & Dun
11-feb-18 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 15/30/42 school Berkenbeek
18-feb-18 Kalmthout Briton, Molenbaan 125 08.00-10.30 18/25/32/40 LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei
25-feb-18 Schilde kantine KFC Schilde, Rozenhoek 08.00-10.30 15/28/35/45 TWWC Blijf jong Schilde
25-feb-18 Wildert zaal Flora, St.-Jansstraat 84 08.00-10.30 28/35/45 WTC ‘t Pedalleke VZW
04-mrt-18 Kalmthout Renault  Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 07.30-10.30 30/45 WTC Heidestoempers
11-mrt-18 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 14/40/30 Pek &. Slik
18-mrt-18 Roosendaal Red Band sportpark, Buijenstraat 14 08.00-10.00 35/50 De Kaaimannen
De gegevens voor deze kalender werden met de meeste zorg verzameld.  De uitgever kan echter niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden in deze uitgave.
V.U.  VTTochten@grensloostoeren.net editie 1/12-09-2017