|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VELDTOERTOCHTEN
IN GRENSSTREEK NOORDERKEMPEN /
WEST-BRABANT |
|
Antwerpen –
Bergen op Zoom – Breda – Turnhout |
|
|
|
|
WINTER 2018 -
2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
datum |
plaats |
locatie |
inschrijving |
afstand |
organisator |
|
|
|
|
|
|
|
|
16-sep-18 |
Schoten |
Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 |
07.30-11.00 |
25/45/62 |
WTC Schoten vzw |
|
22-sep-18 |
Baarle-Nassau |
sporthotel Bruurs, sportlaan 22 |
18.30-19.30 |
30/45 |
WV Tourmalet |
|
23-sep-18 |
Essen |
parochiecentrum Essen-Statie, Kerkstraat 62 |
07.30-10.30 |
28/43 |
WTC De Pomp |
|
30-sep-18 |
Rijkevorsel |
kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F |
07.30-10.30 |
15/30/42/50 |
Rijkevorselse WielerToeristen |
|
07-okt-18 |
Essen |
brandweerkazerne, Heuvelplein 23 |
08.00-11.00 |
25/42 |
vriendenkring brandweer Essen / Pek & Slik |
07-okt-18 |
Sint-Lenaarts |
kantine KFC Sint-Lenaarts, Houtstraat 4 |
08.00-10.30 |
15/28/35/45 |
WTC De Durvers |
|
07-okt-18 |
Chaam |
camping de Flaasbloem, Flaasdijk 1 |
07.30-10.30 |
30/45/55/80 |
MTB Chaam |
|
13-okt-18 |
Turnhout |
Sint-Pieterinstituut, Jubileumlaan 1 |
08.30-14.00 |
25/36/50/75/100 |
WTC Onze Hoop vzw |
|
14-okt-18 |
Hoogerheide |
zwembad Laco, Sportlaan 4 |
08.30-10.30 |
kids/35/45 |
TC de Grensrijders |
|
14-okt-18 |
Halle-Zoersel |
sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan |
08.00-11.00 |
15/25/45/55 |
Tripple Bikers MTB club |
|
14-okt-18 |
Ulicoten |
eetcafé De Kluis, Dorpstraat 32a |
08.00-10.30 |
25/32/38/48/55 |
WV De Haaibikers |
|
21-okt-18 |
Kapellen |
KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 |
08.00-10.30 |
15/28/43 |
WTC Kapellen |
|
21-okt-18 |
Beerse |
kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 1 |
08.00-10.30 |
15/25/35/45 |
Beerse Wielertoeristen |
|
21-okt-18 |
Wouwse Plantage |
Dorpshuis De Spil, Plantagebaan 223 |
08.00-10.00 |
15/25/45 |
RTC Zomerlust |
|
21-okt-18 |
Meerle |
Parochiezaal "Ons thuis" Gemeenteplein |
07.30-10.30 |
18/29/37/48/58 |
vzw De Pieretrappers |
|
26-okt-18 |
Rucphen |
camping De Posthoorn, Pierestraat 16 |
19.00-20.00 |
22/44 |
Martens tweewielers Rucphen |
|
27-okt-18 |
Zoersel |
kantine KFCE Zoersel, Westmallebaan 138 |
08.00-10.30 |
28/35/42 |
WTC De Windklievers |
|
27-okt-18 |
Merksplas |
Gildelokaal-sporthal Merksplas, Hofeinde |
08.00-14.30 |
17/25/40/50 |
Midweek Specials |
|
28-okt-18 |
Wernhout |
café van T, Wernhoutseweg 116 |
08.00-10.30 |
25/40/55 |
WTC De Trappistentrappers |
|
28-okt-18 |
Essen |
Parochiecentrum Statie, Kerkstraat 60 |
08.00-10.00 |
25/41 |
WTC Hoekse Trappers |
|
01-nov-18 |
Weelde |
kantine KSK Weelde, Laar (Baetenheide) |
07.30-10.30 |
18/32/42 |
WTC De Rappe Wielen |
|
04-nov-18 |
Terheijden |
Pensionstal Zeggezicht, Munnikenhof 1 |
08.30-10.00 |
25/35/55 |
WV Terheijden |
|
04-nov-18 |
Roosendaal |
café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 |
08.00-10.00 |
23/33/43 |
Audax klub Nederland |
|
10-nov-18 |
Oostmalle |
Herentalsebaan 54 |
08.00-13.00 |
30/40/50 |
WTC Tornadospurters |
|
11-nov-18 |
Ossendrecht |
De Drieschaar, De Ploeg 11 |
08.00-10.30 |
23/40/60 |
Mountainbike Ossendrecht |
|
11-nov-18 |
Brecht |
sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 |
08.00-10.30 |
15/25/40 |
Sunshine trappers VZW |
|
17-nov-18 |
Minderhout |
kantine Minderhout MVV, Heistraat 2 |
08.00-14.00 |
25/45/55 |
WTC Papillon |
|
18-nov-18 |
Kalmthout |
GITOK, Heuvelspad |
08.00-10.30 |
27/42/58 |
Antwerp ATB team |
|
18-nov-18 |
Galder |
café Knooppunt, Galderseweg 18 |
08.00-10.00 |
25/40/50 |
FC Kees van Boxel / Sporting Oekel |
|
18-nov-18 |
Zoersel |
kantine KFC Eendracht Zoersel, Westmallebaan |
08.00-10.30 |
12/30/45 |
KWB Zoersel |
|
24-nov-18 |
Sint-Job in ‘t Goor |
stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan |
08.30-13.00 |
15/25/45 |
KFC MB Sint-Job |
|
25-nov-18 |
Nieuwmoer |
DBT-Truckdouche, Essensteenweg 86-88 |
08.00-10.30 |
25/40 |
GBS Maatjes i.s.m. Pek&Slik |
|
25-nov-18 |
Woensdrecht |
café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 |
08.30-10.30 |
30/40/50 |
ATB team Sirocco |
|
25-nov-18 |
Prinsenbeek |
sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 |
08.30-10.00 |
28/48 |
RTC Prinsenbeek |
|
02-dec-18 |
Rucphen |
sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 |
08.00-10.30 |
27/47 |
FC Brabantia |
|
02-dec-18 |
Brecht |
garage Felix, Heiken 66 |
07.30-11.00 |
15/27/47/60 |
WTC De Stoempers |
|
09-dec-18 |
Wouw |
café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 |
08.30-10.00 |
20/34/50/62 |
RTC De Molenrijders |
|
09-dec-18 |
Ulicoten |
camping Ponderosa, Maaijkant 23-26 |
08.00-10.30 |
25/45 |
WV Tourmalet |
|
09-dec-18 |
Schoten |
Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 |
08.00-10.30 |
25/35/45 |
WTC De Trappers vzw |
|
16-dec-18 |
Sint-Job in ‘t Goor |
't Goorhof, Kerklei 18 |
08.00-11.00 |
15/27/45 |
WTC Sas 4 VZW |
|
16-dec-18 |
Hoogerheide |
Sportpark Jac van Hoek, Huijbergseweg 76 |
08.00-10.30 |
25/35/45/55 |
WTC Woensdrecht |
|
23-dec-18 |
Sint-Jozef Rijkevorsel |
sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 |
08.30-10.30 |
26/43 |
De Gammelse wielervrienden vzw |
|
23-dec-18 |
Nieuwmoer |
KFC Nieuwmoer, Essensteenweg 69 |
08.00-10.30 |
31/46 |
KFC Nieuwmoer |
|
30-dec-18 |
Westmalle |
sporthal, Berckhovenstraat 25 |
08.30-11.00 |
15/25/35/45 |
KWB fietsclub Westmalle |
|
30-dec-18 |
Sprundel |
café de Coop, Sint Janstraat 31 |
08.30-10.00 |
27/48 |
RTC de Smid |
|
06-jan-19 |
Oostmalle |
sporthal Agora, Herentalsebaan 53 |
08.00-10.30 |
25/40 |
De Lustige Trappers Malle vzw |
|
06-jan-19 |
Huijbergen |
MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 |
08.30-11.00 |
25/45 |
Wielercomité Huijbergen |
|
06-jan-19 |
Wernhout |
café De Valk, Wernhoutseweg 135 |
08.00-10.30 |
30/45 |
R.T.C. Zundert |
|
13-jan-19 |
Wortel |
parochiezaal, Poeleinde 2 |
08.00-11.00 |
15/25/45 |
WTC De Zwaantjes |
|
13-jan-19 |
Putte (Woensdrecht) |
Sporthal De Biezen, Schoolstraat 42 |
08.30-10.30 |
28/43 |
WTC De Spartaan |
|
13-jan-19 |
Etten-Leur |
Hof van Holland, van Bergenplein 3 |
08.00-10.00 |
25/45/60 |
TWV De Turfrijders |
|
20-jan-19 |
Halle (Zoersel) |
sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan |
07.30-11.00 |
15/25/40 |
WTC De Trappers Sint-Antonius |
|
20-jan-19 |
Huijbergen |
cafe Trapke op, Weg naar Wouw 17 |
07.30-09.30 |
30/50 |
Roparun team 14 in ‘t uur |
|
20-jan-19 |
Brasschaat |
GIB, Door Verstraetelei 50 |
08.00-10.30 |
15/30/45 |
RABC Brasschaat |
|
27-jan-19 |
Wechelderzande |
Voetbalterrein FC. De Vrede, Voetbalstraat 1 |
08.00-10.30 |
18/28/38/48 |
MTB Liever Bergaf |
|
27-jan-19 |
Kalmthout |
Galgenheiken 9 |
07.30-11.00 |
25/45 |
MTB De Bosduiners |
|
03-feb-19 |
Hoogstraten |
Klein Seminarie, Vrijheid 234 |
08.00-10.00 |
18/27/45 |
Hoogstraatse WielerToeristen vzw |
|
10-feb-19 |
Wuustwezel |
school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B |
08.00-10.30 |
15/30/42 |
school Berkenbeek |
|
17-feb-19 |
Kalmthout |
Briton, Molenbaan 125 |
08.00-10.30 |
18/25/32/40 |
LG Achterbroek / WTC Achter d'Hei |
|
24-feb-19 |
Schilde |
kantine KSK 's Gravenwezel, Rozenhoek |
08.00-10.30 |
20/35/45 |
TWWC Blijf jong Schilde vzw |
|
24-feb-19 |
Wildert |
voetbalplein KSV Wildert, Steenovenstraat 163 |
08.00-10.30 |
28/35/45 |
WTC ‘t Pedalleke VZW |
|
03-mrt-19 |
Kalmthout |
Renault Van Trier,
Brasschaatsesteenweg 282 |
07.30-10.00 |
30/45 |
WTC Heidestoempers |
|
10-mrt-19 |
Essen |
garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 |
08.00-10.30 |
28/43 |
Pek &. Slik |
|
17-mrt-19 |
Roosendaal |
café De Veestallen, Kade 65 |
08.00-10.00 |
30/45 |
De Kaaimannen |
|
|
|
|
|
|
|
|
De gegevens
voor deze kalender werden met de meeste zorg verzameld. De uitgever kan echter niet aansprakelijk
worden gesteld voor eventuele onjuistheden in deze uitgave. |
|
|
V.U. VTTochten@grensloostoeren.net |
|
|
|
editie 2/29-10-2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|